Sıkça Sorulanlar

  • 0224 250 69 44

Sıkça Sorulan Sorular

Program ücretini aylık, yıllık ya da 1 kereye mi mahsus veriyoruz?

Program ücreti 1 kereye mahsus olup, satın alma yapan firma adına lisanslanır. 

Program güncellemeleri ücretli mi?

Program satın alma yapıldığı 3 ay için güncellemeler ücretsiz yapılır.

Program eğitimlerini nasıl ve ne kadar veriyorsunuz?

Program eğitim süresi 3 aydır. Eğitimler online olarak eğitim uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Karşılıklı randevu oluşturularak eğitim takviminde ilerleme sağlanır.

Satış sonrası destek hizmetleriniz nelerdir?

Güncellemeler ve sınırsız eğitim hizmetleridir.

Satış sonrası destek hizmeti satın almak zorunda mıyız?

Satış sonrası destek ekibimiz yeni yılda firma ziyaretlerinde bulunarak yapılan ve yapılacak geliştirmeler hakkında sunum gerçekleştirirler. Firmanız için güncel bir program ve güncel bilgiler ile çalışan bir ekip uygun görmeniz durumunda satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Satış sonrası destek hizmetinde destek aldığımız ay için mi ödeme yapıyoruz?

Güncelleme belirli zamanlarda yapılsa da arka planda süre gelen yazılım, proje ekip çalışmaları söz konusu olduğundan satış sonrası destek hizmet sözleşmeleri yıllık yapılmaktadır. Firmanın isteği üzerine aylık, 3 aylık, 6 aylık veya peşin faturalandırılmaktadır.

Programdaki olan modüller nelerdir?

Ön muhasebe modülü (irsaliye, fatura, banka, çek, senet, personel vb.) , Satınalma Modülü, Üretim Modülü, Sevkiyat Modülü, CRM Modülü, Organizayon Modüllerini içerir. Foodsoft MRP (Malzeme ihtiyaç planlaması)  ve ERP  (Kurumsal kaynak planlama) çalıştıran özel bir yazılımdır.

Programda neden genel muhasebe modülü yoktur?

Ülkemizde muhasebe sistemi tek düzen hesap planı üzerinden yürütülmektedir. Bu alanda yapılan değişiklikler her firma için zorunlu olup yasalar çerçevesinde belirlenir ve sürekli değişkenlik arz etmektedir. Foodsoft'un ana temeli üretim üzerine kuruludur. Dolayısıyla iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında üretim ve üretime bağlı modüllere odaklanılmıştır. Foodsoft ön muhasebesi Zirve, Logo, Vega, Eta, Luko gibi programlara entegre edilmiştir. Bu şekilde müşterilerimizin mevcut işleyişini desteklemekteyiz.

Programda E-Fatura uygulaması var mı?

Foodsoft'ta E-Fatura uygulaması vardır. Foodsoft'ta kesilen faturalarınızı programdan direk E-Fatura portalına aktarabilirsiniz.
Gelen E-Faturalarınızı stok eşleştirme yaparak Foodsoft içine aktarabilirsiniz.

E-Fatura Kullanıcısıyız, başka muhasebe programı kullanıyoruz. E-Faturaları tekrar Foodsoft'ta girecek miyiz?

Genel Muhasebe programı, gelen E-Faturalarınız Gib'ten geldiği .xlst formatında bir dosyada arşivliyorsa bunları Foodsoft'ta aktarabiliyoruz.

Tuzpazarı Mah. Cumhuriyet Cad. Erbi Apt. No:132 Kat:3 Daire:6 Osmangazi / BURSA

E-Mail:

info@foodsoft.com.tr

Tel:

0 (224) 250 69 44 - 250 04 75

FOODSOFT © 2023